KF Feronikeli pa trajner, Sejdiu jep dorëheqje

KF Ferornikeli ka mbetur pa trajner.

Loading...

Gani Sejdiu ka dhënë dorëheqje nga Nikli për arsye familjare!

“Me keqardhje e njoftoje opinionin, se nga sot nuk jam pjese e Kf.Feronikelit,per aresye personale,sepse ne kete periudhe dymujore duhet me qene afer familjes dhe e kam obligative.Me kete rast falenderoje klubin per mirekuptimin dhe njekohesisht ju uroje te vazhdojne me suksese siq kan bere deri me tash.Me rrespekt”, thuhet në njoftimin e trajnerit nga Mitrovica./Drenicapress.info/