KF Drenica: Lamtumirë legjendë

 

Loading...

Për vdekjen e Fadil Vokrrit ka reaguar edhe klubi futbollistik nga Skenderaj, KF Drenica, shkruan Drenicapress.

KF Drenica shpreh ngushëllime për vdekjen e Fadil Vokrrit.

Lexojeni reagimin e KF Drenicaës:

Sot me 09.06.2018 morëm lajmin e hidhur për vdekjen e kryetarit të FFK-së, Fadil Vokrri. Në emer të kryesisë se klubit, shtabit teknik, futbollistëve dhe gjithë sportdashësve skenderajas, i shprehim ngushllimet më të sinqerta të gjithë familjarëve të Vokrrit, miqve dhe sportdashësve në gjithë Kosovën. Sot futbolli dhe sporti kosovar ka humbur një njëri shumë të qmuar.

Të qoft dheu i lehtë Fadil Vokrri.
Lamtumirë Legjend.

Kryesia e KF Drenica