Këto janë katër ndeshjet e fundit të Drenicës

Kampionatit vjeshtor në VALA Superligën e Kosovës në futboll është drejt fundit.

Kur kanë mbetur për të zhvilluar edhe katër javë, Drenica renditet e në vendin e nëntë me 15 pikë.

Drenicën në katër ndeshjet e fundit e presin përballje të vështira, ngase do të luaj kundër Trepcës 89, Prishtinës, Dritës dhe Flamurtarit./Drenicapress.info/