Kështu feston Barcelona titullin e kampionit (FOTO)

Mjafton t’i shiqojmë këto foto dhe më shumë se çdo fjalë shihet festa e Barcelonës për titullin e fituar. Barcelona Kampion i Ligës së Kampioneve./drenicapress/

b2b3b4