Këngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave më fitoren tek ‘Kënga Magjike’.

Gjithashtu,të gjithë e dimë që ai është një nga personazhet më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në Shqipëri dhe jo vetëm.

Image

E më në fund ai është bërë aktiv në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan me ndjekësit e tij foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga ana profesionale.

Ndërsa ditën e djeshme kantautori ka hapur arkivat e tij duke postuar foto nga fëmijëria e tij.Me flokë me baluke, kostum të bardhë e kapele mbi kokë, ai shfaqet i ulur mbi një kalë lodër.

’Kush është rritur në Kombinat e njeh mirë këtë kalin’ shkruan Flroi në postim.

Image