Këngëtari nga Drenica publikon videoklipin e ri (VIDEO)

Këngëtari Ardian Thaçi sapo ka publikuar videoklipin e tij të ri.

Loading...

25-vjeçari nga Buroja e Skenderajt në bashkupunim me këngëtaren Doruntina kanë lansuar në treg këngën “Energy”, e cila është pritur mjaft mirë nga publiku, shkruan Gazeta Online Drenicapress.info

Thaçi pjesëmarrës në shumë festivale ku dhe ka fituar edhe çmime të ndryshme, menaxhohet nga një menxher në Londër, dhe së shpejti pritet të shkoj në Londër për të vazhduar karrierën në arenën ndërkombëtare.

Drenicapress.info e sjell për lexuesit e saj videoklipin e Ardian Thaçit.