Këngëtari nga Skenderaj, Ismet Balaj, ka zgjedhur një mënyrë të mirë për të na e uruar Bajramin.

Ai siq edhe ja ka zanat, di të këndoj shumë bukur dhe me një ilahi ka zgjedhur që të gjithë besimtarëve musliman t’ua uroj Festën e Fitër Bajrami.

“Miqë të dashur! Me këtë video ua uroj Bajramin. Zoti na e past pranu çdo ibadet gjatë muajit Ramazan, e na baft edhe m’a t’mirë jashtë Ramazanit”, ka shkruar Balaj në profilin e tij në Facebook./Drenicapress.info

No tags for this post.