Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në fshatin Druar të Vushtrrisë, ka ndodhur një aksident mes dy automjeteve.

Sipas policisë në këtë aksident kanë pësuar lëndim trupor katër persona, ku të lëndruarit janë dërguar për tretman mjekësor.

Policia po ashtu ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës 11:10 dhe është duke u hetuar në procedurë të rregullt. /Kallxo.com