Kandidati për kryetar premton stacion të ri të autobusëve në Skënderaj

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Hysni Mehani, ka premtuar se si kryetar i Skënderajt do ta ndërtoj një stacion të ri të autobusëve në këtë qytet.

Loading...

Sipas Mehanit me ndërtimin e këtij stacioni do të vihej një rend për mbarëvajtjen e komunikacionit dhe do të shuheshin konfliktet që janë nisur shumë herët me privatizimin e stacionit aktual./Drenicapress.info/

Fotografia e Hysni Mehani