Juventusi zyrtarisht ka filluar sot sesionin e parë të stërvitjes nën urdhërin e Maurizio Sarri dhe stafit të tij, i cili u bë i ditur sot në faqen zyrtare të Bianconerëve, përcjellë GazetaBlic.

Këtu është lista e plotë:

STAFI TEKNIK:

Maurizio Sarri (trajner)

Giovanni Martusciello (asistent i trajnerit)

Marco Ianni (bashkëpunëtor teknik)

Gianni Picchioni (bashkëpunëtor teknik)

Loris Beoni (asistente teknike)

Claudio Filippi (trajner i portierit)

Massimo Nenci (trajner i portierit)

STAFI MJEKËSOR:

Luca Stefanini (punonjëse shëndetësore)

Nikos Tzouroudis (menaxher i ekipit të parë)

Marco Freschi (mjeku i ekipit të parë)

Pra sot dhe zyrtarisht skuadra e Juventusit nën drejtimin e teknikut, sarri kanë filluar stërvitjet e para për sezonin e ri.

/GazetaBlic/

No tags for this post.