Ja kush kujdeset për futbollistët e KF Feronikelit (FOTO)

Futbolli sporti më i pëlqyer, me grupmosha të ndryshme shfaqet në një ndër shkollat më të suksesshme të futbollit, ku nuk mungon argëtimi, dhe garat për sportistët e shkëlqyer.

Loading...

Në një garë të tillë nuk ka se si të mungoj edhe kujdesi fizik e shëndetsor për këta lojtarë të cilët premtojnë shumë, shkruan Gazeta Drenicapress.

Për futbollistët e Niklit prezent dhe në gatishmëri është çdo herë fizioterapeuti nga Tersteniku i Drenasit, Gëzim Dvorani.

Dovrani i cili sjellë kujdes të veçant për këta sportist, ai punon edhe si fizioterapeut ku sukseset e tij nuk mungojnë!

Drenicapress jus jell disa fotografi, ku shihet përkushtimi në punë i fizioterapeutit Gëzim Dovrani./Drenicapress.info