Ja çka po ndodhë në festën e Bekim Jasharit

Në qytetin e Skenderajt tashmë festa ka filluar dhe në menyra të ndryshme qytetarët festojnë fitoren e Bekim Jasharit.

Loading...

Në këtë festë nuk kanë munguar edhe gjuajtjet me armë, të paktën kështu raporton gazetari nga tereni i Magazina.al ku thuhet së me armë zjarri kanë gjuajtur tre herë.

Neper toke shihen gezhojat e plumbave.