Ja çfarë moti do të mbaj nesër

Gjatë ditës së nesërme mbi vendin tonë do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-23gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit me shpejtësi 1-4m/s. /Telegrafi/