Humoristike: Ramos i këndon shqip Ronaldos (VIDEO)

 

Reali i Madridit ka kaluar disa momente të vështira kohët e fundit teksa tashmë pas largimit të trajnerit Julen Lopetegui drejtimin e skuadrës e ka marrë Santiago Solari.Derisa të gjithë kanë filluar të flasin dhe vënë në dukje mungesën e Ronaldos, një video virale e shpërndarë nga faqja e “West Ham Unitedd – Shqip” ka filluar të shkaktojë shumë të qeshura.

Në një këngë të këngëtarit Sabri Fejzullahu është përshtatur me audio dhe me portret në video, mbrojtësi Sergio Ramos teksa “i këndon” Cristiano Ronaldos.Më poshtë mund të ndiqni videon.