“Hej Trump, mos e ndërto murin, blej Bonuccin dhe Chiellinin”!

Nuk kanë të ndalur reagimet për eliminimin e Barcelonës nga Juventusi. Juve tregoi një nivel të lartë duke paralizuar sulmin e fortë të Barcelonës.

Nisur nga kjo aktori i njohur italian, Fabrizio Romano, nëpërmjet një reagimi në Twiter ka shkruar:

“Hej Donald Trump, mos e nderto murin; blej Bonuccin dhe Chiellinin! Do te jete me e thjeshte dhe e lire.”/Drenicapress.info/