Tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë vjedhur të holla dhe kanë shkaktuar dëme të mëdha në një kompani në Drenas (emër i njohur për redaksinë), transmeton Gazeta Metro.

Në pamjet ekskluzive që Gazeta Metro ka siguruar shihet mënyra se si hajnat kanë hyrë në objektin e kompanisë në fjalë. Kompania që ka siguruar këtë biznes nuk ia del para 20 minutave që të hetojë hajnat.

Siç mëson Gazeta kjo kompani ka tërhequr mallin nga ai vend, për shkak të frikës se një vjedhje e tillë mund të përsëritet.

Ndërkohë, ende nuk janë kapur personat përgjegjës./gazetametro.net

Shikoni pamjet ekskluzive që ka siguruar Metro nga kjo vjedhje:

No tags for this post.