Gruaja sulmohet nga kunati, vëllezërit rrihen mes vete

Në Prizren janë arrestuar dy vëllezër, të cilët pas një zënke të çastit janë rrahuar mes vete, meqë siç raporton policia, njëri prej tyre fillimisht e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e vëllait tjetër.

Dy të dyshuarit janë intervistuar në prani të avokatëve mbrojtës dhe me vendimin e prokurorit janë dërguar në qendrën e mbajtjes.