Crystal Palace ia ka ndërprerë Arsenalit serinë prej shtatë fitoreve radhazi në Premierligë duke e ndalur me një barazim dramatik 2-2 të dielën në Londër, në një takim ku Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi ishin shkaktarë të golave që i pranuan Topçinjtë.

https://www.youtube.com/watch?v=Yktm6L_bqoU