Një grua është gjetur sot pa shenja jete në një arë në Lundër të Tiranës.

Policia e Tiranës bën me dije se ngjarja ka ndodhur orës 09:50. Gruaja rreth moshës 75 vjeçe dhe ende e paidentifikuar.

Nga kqyrjet në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Policia dyshon se ajo mund të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale./FaktePlus