Gjendet e vdekur një femër në Drenas

Një vdekje e dyshimtë është regjistruar dje në Drenas.

Një femër në Komoran të Drenasit, është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së djeshme.

Policia njofton se një mashkull ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër.Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.