Gjarpri tenton “të vjedh” vezët e pulës, por gjithçka dështon (Video)

Një gjarpër është munduar të vjedh vezët e pulës në kafaz duke i gëlltitur.

Loading...

Por, plani i tij dështoi kur veza në gojën e tij nuk mundi të kalonte përmes kafazit që ishte i ngushtë, transmeton Indeksonline.

Pronari që vetëm e shikonte gjarprin se çka po bënte duke e ditur rezultatin, e priste gjarprin që të lëshonte vezën nga goja.

Kështu kokëulur ai detyrohet të largoj ushqimin nga goja dhe të kthehet nga erdhi. /Indeksonline/

T