Edi Kastrati ka zbuluar befasinë e radhës të serialit “O sa mirë”.

Aktori, Edi Kastrati apo siç njihet me rolin e gjakovarit në serialin vendor “O sa mirë” së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai ka folur për risitë që do i sjell seriali në sezonin e ri, ndryshimet brenda ekipit e shumëçka tjetër që mund t’i mësoni përmes materialit të mëposhtëm.

Ndër të tjera, aktori, Kastrati flet edhe për angazhimet jashtë profesionit si baba dhe bashkëshort. /Lajmi.net/