Rasti i adoleshentit Musa Beculi ka përlotur moderatoren e emisionit “Shqiptarët për shqiptarët”. Ola Bruko nuk i ka mbajtur dot lotët pasi pamjet e Musait u transmetuan live në studio.

foto galeri

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri “Ju lutem më ndihmoni të vijoj emisionin, nuk mundem dot më”, i tha Ola Elvisit dhe Sidritit e prekur thellësisht, pasi mezi po gjente fjalët për të vijuar më tej moderimin.

(BalkanWeb)