Ledina Çelo është pa diskutim një nga këngëtaret e njohur shqiptare të viteve ’90 –’00, por që prej shumë kohës është tërhequr nga muzika, duke iu përkushtuar tërësisht bashkëshortit dhe familjes së saj në Gjermani.

Mungesa e aktivitetit në skenë, i ka dhënë më shumë kohë të lirë Ledinës, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale me fotot dhe video nga jeta e saj.

Por së fundmi ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku ka treguar sekuenca nga vizita e papritur që i ka bërë bashkëshortit të saj në zyrë, ku zbulon një surprizë shume të këndshme.

Ai është duke dëgjuar këngën e preferuar të Ledinës dhe këngëtarja nuk i shmang dot emocionet. Siç duket preferencat e tyre muzikore janë bërë një gjatë gjithë këtyre viteve bashkëjetesë.

Kënga që luhet në sfond është ‘Caruso’ nga Luciano Pavarotti dhe Lucio Dalla.

Pak orë më parë ajo ka publikuar disa video dhe foto duke njoftuar se po sjell diçka të re, por nuk ka bërë me dije për çfarë bëhet fjalë.

ImageImage

No tags for this post.