Albania's Prime Minister Edi Rama reacts as he answers AFP journalists' questions prior a campaign rally ahead of the upcoming general election in Durres on June 21, 2017. The legislative elections in Albania will take place on June 25, 2017. / AFP PHOTO / Gent SHKULLAKU (Photo credit should read GENT SHKULLAKU/AFP/Getty Images)

Sot është dita e 4-të që Edi Rama është zhdukur, nuk del askund.

SYRI.net shkruajti mbrëmjen e djeshme se Edi Rama është shtruar në një spital në Berlin, ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Por sot kanë dalë edhe pamje të Ramës në avionin drejt Berlinit. Avioni eshte i linjes Tirane-Viene.

Personi që ka bërë foton, që e ka sjellë në redaksinë e SYRI.net shkruan se ai mezi mbahej në këmbë dhe ishte shoqëruar deri në vendin e tij nga rojet.

Image