Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Janë zhvilluar katër ndeshjet e para për 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve.

City, Reali dhe Liverpuli kanë shënuar fitore, kurse Juventusi dhe Totenhemi kanë barazuar në 2-2 në përballjen e tyre.

Në formacionin e javës së Ligës së Kampionëve, Man City ka 5 futbollistë, kurse Liverpuli ka katër lojtar.

Njëmbëdhjetëshja plotësohet me Higuinin e Jves dhe Marcelon e Realit. /Drenicapress.info/