Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

 

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Porto – Liverpool

Porto dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.