Formacionet zyrtare: Juventus – Tottenham

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Tottenham

Juventus dhe Tottenham kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Lexo tjetër  Messi hesht “Santiago Bernabeun” (video)