Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Ajax

Bayern Munich dhe Ajax përballen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Loading...

Të dy skuadrat kanë bërë zyrtare formacionet.

Bayern Munich: