Formacionet zyrtare: Basel – Manchester City

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Basel – Manchester City

Basel dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Lexo tjetër  Tentojnë penalltinë e Messit por turpërohen shumë keq (VIDEO)