Formacionet zyrtare: Barcelona-Real Madridi (FOTO)

Sonte luhet ndeshja e parë për Superkupën e Spanjës.

Barcelona pret në “Camp Nou” Realin prej orës 22:00.

Trajnerët Ernesto Valverde dhe Zinedin Zidan kanë paraqitur këto formacione startuese.

Fotografia e Tetova News

Fotografia e Tetova News