Formacionet e mundshme në duelin Man Utd-Valencia

Sonte zhvillohet xhiroja e dytë në grupin H në mes të Man United dhe Valencia në kompeticionin e Champions League.

Më poshtë keni formacionet e mundshme:

Man Utd (4-3-3): De Gea; Valencia, Smalling, Lindelof, Shaë; Fellaini, Matic, Pogba; Martial, Lukaku, Rashford.

Valencia (4-4-2): Neto; Vezo, Garay, Diakhaby, Gayà; Guedes, Parejo, Kondogbia, Cheryshev; Rodrigo, Gameiro.

Ndeshja fillon prej orës 21:00.