Feronikeli-Ballkani, ky është rezultati i miqësores

Feronikeli e ka fituar miqësoren ndaj Ballkanit të Suharekës me rezultat 1:0.

Loading...

Ahmet Haliti ishte golashënuesi i vetëm në këtë ndeshje në minutën 81.

Ai realizoi nga penalltia.

Ndeshja ishte tejet interesante dhe me shumë raste shënimi, por që u arrit vetëm një gol.

Feronikeli do të zhvillojë miqësore edhe nesër.

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli