Fejohet aktorja e “O sa mirë”? Na prezanton me unazën përrallore

Është ndër serialet më të dashura për publikun, i cili solli shumë aktor e aktore të reja.

Ndër personazhet më të dashura të serialit “O sa mirë” tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Xhakarta para pak çastesh ka publikuar një foto me unazë në gisht, e cila ka ngjallë dyshimet për një fejesë të mundshme të saj.

Se a është fejuar me të vërtet ajo mbetët të shihet.