Fatmir Limaj qeshë me lot me forën e re për Hashim Thaçin..!

 

Kryetar i partisë së Nismës për Kosovën Fatmir Limaj së fundi ka qene i ftuar në një emision argetues, shkruan GazetaBlic.

Limaj tregoj shumëcka si nga jeta e tij private dhe publike, gjatë emisionir pervec bisedave serioze kishte edhe argetuese.

Moderatori Sadri Imeri i tregoi foren më të re për Hashim Thaçin mysafirit Fatmir Limaj.

Ndërsa Limaj nuk u përmbajt dhe shpërtheu në gaz e të qeshur me këtë gjë.

Shiko Videon më poshtë: