Episodi i 122-të i “O Sa Mirë”: Mysafir është Ramiz Lladrovci (Video)

Është publikuar episodi i 122-të me radhë i serialit komik, “O Sa Mirë”.

Loading...

Protagonistët kryesorë kujdesen që t’i argëtojnë shikuesit e shumtë të serisë.

Natyrisht se edhe “shkolla” më e famshme në vend është kapluar nga atmosfera festive, ndërsa gjithçka shoqërohet me humor.

Sasa dhe Xhesika vazhdojnë armiqësinë me njëra-tjetrën në gjithçka që bëjnë.

Mysafir në këtë episod është kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Për shikuesit e shumtë të kësaj komedie televizive, episodi i ri është publikuar në kanalin zyrtar të serialit.

Episodin e 122-të të “O Sa Mirë” mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Telegrafi/