Mesfushori danez, Christian Eriksen, është i vendosur për një largim nga Tottenham Hotspur, këtë verë.

Eriksen po e konsideron një lëvizje në Manchester United ose Juventus, pasi ëndërra e tij për të shkuar te Real Madridi duket se është ka marrë fund.

Reali ka transferuar Eden Hazard, dhe duket se në klubin mbretëor nuk ka vend për danezin./DrenicaPress

No tags for this post.