Ekskluzive: Rrahet Bylbyl Sokoli pas humbjes nga Prishtina

Bylbyl Sokoli është rrahur nga tre persona pak minuta pas përfundimit të ndeshjës Prishtina – Llapit.

Burime të IndeksOnline marrin vesh se trajneri i skuadres llapjane është rrahur nga tre persona para banesës së tij, në rrugën “Hajdar Dushi”.

Policia dhe Autoambulanca janë në vend të ngjarjes, ndërsa Sokoli është duke marrë trajtim mjekësor.

Rreth 1 orë më parë ka përfunduar ndeshja ndërmjet Prishtinës e Llapit, të cilën kryeqytetasit e fituan me rezultat 2:1. /IndeksOnline/