Edon Zhegrova publikon foto me të dashurën e tij

 

Ylli i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, ka publikuar një foto në Instagarmain e tij, ku vërehet me një vajzë, ku sipas përshkrimit duket se është e dashura e tij e re.

Në foto nuk vërehet fytyra e vajzës, e cila i ka vendosur Zhegrovës dorën në qafë, dhe në fotografi është vendosu emoji i zemrës, shkruan Gazeta Express.

Zhegrova aktualisht është lojtar i klubit të Genk në Belgjikë, ku i ka shënuar katër gola dhe ka bërë një asistim në 12 paraqitje të këtij stinori, shkruan Gazeta Express.