Edhe KF Runiku shpreh ngushëllime për vdekjen e Fadil Vokrrit

Ngushëllime për familjen Vokrri dhe gjithë sportdashësit ka shprehur edhe shkolla e futbollit KF Runiku, përcjell Drenicapress.info.

Loading...

“Shkolla e Futbollit “Runiku” shpreh ngushllimet më të sinqerta Familjes, Federatës dhe gjithë Sportdashësve. U prehsh në paqe Kryetar Fadil Vokrri”, shkruhet në reagimin e KF Runikut./Drenicapres.info