E tmerrshme, të rinjtë rrahin policët keq në mes të rrugës

Ky është momenti i tmerrshëm kur një polic dhe partneri i tij u rrahën keq nga disa të rinj në një rrugë të Londrës.

Videoja e kapur nga një celular dhe që më pas u publikua në Twitter, tregon momentin kur të rinjtë grushtojnë policët, përderisa njerëzit që kalojnë pranë shikojnë pa intervenuar fare.

Loading...

Incidenti i tmerrshëm shfaq sulmuesit me xhemperë me kapelë duke e tërhequr policin nga vetura e tij patrulluese dhe më pas duke e shqelmuar atë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin: