Dy minuta lojë dhe gol në duelin Valencia-Barcelona (VIDEO)

 

Valencia ka kaluar në epërsi në duel me Barcelonën.

Një tollovi para portës blaugrane është shfrytëzuar më së miri nga Garay.

Ish lojtrai i Realit ka shënuar për 1-0 në minutën e dytë të takimit./Drenicapress.info