Drenori: PDK-ja dinë mirë me ble e shantazhue

Asambleisti Xhavit Drenori ka reaguar pas lajmit se asambleistja e NISMAS, Malsore Cakiqi, ka kaluar në grupin e asambleistëve të PDK-së.

Loading...

Ky është reagimi i Drenorit:

Këta me ble e me shantazhu dijnë mirë!

U njoftova që sapo e blenë një asamblist/e të opozitës.

Para dhe pozita nepër borde e institucione kanë mjaftë (nejse, edhe naj ditë).

Blerja e votave, punësimet pa merita, korrupsioni dhe krimi i organizuar e sollën PDK-në në këtë deregje!

Beteja jonë kundër hajnave do të vazhdoj në kuvendin komunal edhe pse grupi më i madh i asamblistëve po na servojka kryesues nga klani PRONTO.

Fotografia e Xhavit Drenori