Drenica ja “rrëmben” futbollistin Vllaznisë

Më heret zyrtarët e Vllaznsië së Pozheranit, njoftuan transferimin e fubollistit të Flamurtarit, Drilon Lladrovci. Por e papritura shpejtë ndodhi ai para pak minutash ka arritur akordin me drejtorin sportiv të Drenicës, Tahir Lushtaku dhe i është bashkuar skuadrës së Pajazitit.

Loading...

Me ardhjen e tij në ekip Drenica, tani është e kompletuar dhe do të vazhdojë të punojë fortë që të përgatitet sa më shumë para fillimit të stinorit pranverorë./Korneri/