Drenas, keqtrajtohet seksualisht një femër

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të keqtrajtimit seksual në Drenas.

“Viktima femër K/Shqiptare, ka raportuar se është keqpërdorur seksualisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar”, thuhet në njoftimin e policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Drenicapress.info/