Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së Donika Kadaj Bujupi, ka qenë e ftuar në emisionin “Kojshia Show” i cili u transmetua këtë të diel.

Kadaj – Bujupi dhe drejtuesi i këtij emisioni i cili ka për qëllim argëtimi e publikut, kanë bërë disa veprime të interesante gjatë xhirimit të emisionit. I tillë ishte edhe momenti kur moderatori vendosi të fut në studiu edhe një pulë, për të cilën me shaka tha se është pronë e Lëvizjes Vetëvendosje, duke aluduar tek veprimet e më parshme të këtij subjekti politik, ku në shenjë revolte me zhvillimet në vend, nuk kishte kursyer as vezët për t’i hedhur ndaj drejtuesve të shtetit.

Për më tepër shikojeni reagimin e deputetës në videon më poshtë: