Një rast i dhunës në familjë është regjistruar në Malishevë, njofton Drenica Press

Sipas policisë së Kosovës:

“Viktima femër-Shqiptare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar”. /Drenica Press/