Drita ka arritur ta fitojë titullin e Superkupës në futboll.

Skuadra gjilanse e ka mposhtur sonte Prishtinën me rezultat, 2-1 në stadiumin, ”Fadil Vokrri”.

Dhe pas ndeshjes, pas disa incidenteve, policia u detyrua që të merrte një aksion.

Në fotot e mëposhtme shihet se disa tifozë janë arrestuar nga policia./IndeksOnline/