Deklarata e Shkurte Fejzës për politikanët që po bën bujë në rrjetet sociale

Këngëtarja e këngëve popullore, Shkurte Fejza, ka shpërthyer keq në një intervistë.

Në Report TV, ajo ka dhënë komente të ashpra për politikanët e Kosovës.

Ndiqeni videon dhe shikoni deklaratën e saj.