Çun Lajçi habit me këtë veprim, shtrihet në varr dhe kërkon ta mbulojnë (Foto)

Aktori i njohur kosovar ka bërë një veprim të papritur që i ka habitur të gjithë.

Çuni është shtrir në një varr të hapur sikur e kërkon  vdekjen dhe vetëm pret ta mbulojnë.

“Veç me pas kush me m’mbulu!!!” shkruan aktori  në Facebook.

Pasi bëri publike foton që habiti të gjithë, komentuesit u shprehën të çuditur dhe pyesnin se çfarë e ka shtyer ta bëjë këtë gjë. /Lajmi.net/